Obchodprobydleni.CZ

Útulný balkón

18 let na českém trhu

Obchodní firma Dastech s.r.o. vznikla před více než 18 lety. Jejím cílem je přinášet zákazníkům kvalitní produkty pro stavbu, dům i zahradu, tuzemských i zahraničních výrobců. Ve snaze nabídnout nejlepší možnou cenu a kvalitu.

Oficiální dealer pro vybrané výrobce

Postupně rozšířila svoji nabídku o kvalitní německé produkty, kterými jsou PVC madla pro panelové domy Raipolen, tesařské a stavební kování Vormann nebo hliníková trubková spojení Brinck, na které získala výhradní zastoupení na českém trhu. Postupně se přidávaly i další zajímavé výrobky, pro které má exkluzivní zastoupení. Jsou jimi infrazářiče ComfortSun pro použití v interiérech či venkovním prostředí nebo kvalitní zahradní domky na nářadí a zahradní boxy s 20-letou zárukou od rakouské společnosti Biohort. Některé z těchto produktů jsou dodávány také do stavebních marketů Hornbach a Obi.

Vlastní výroba

V roce 2013 společnost Dastech s.r.o. zahájila vlastní výrobní program zaměřený na doplňky pro bydlení. První vlaštovkou se staly zábrany truhlíků na okenních parapetech, které se téměř okamžitě staly hitem. Přidaly se treláže na zeď, neviditelný obrubník nebo pod plotové pásy, které zabraňují prorůstání trávy, na sekačkou těžko dostupná místa.

E-shop Obchodprobydleni.CZ

Dalším logickým krokem bylo zahájení provozu profesionálního e-shopu Obchodprobydleni.cz, prostřednictvím kterého je možné veškeré výrobky zakoupit. V současné době je v nabídce již více než 30 000 výrobků dalších značek a zavedených výrobců. Pro zachování vysoké kredibility, jsou vybírány pouze výrobky nejvyšší kvality známých či neotřelých značek.

100% zákaznický servis

Společnost Dastech s.r.o., klade vysoký důraz na profesionální servis, s kterým má bohaté zkušenosti. Zákazníkům v případě zájmu poskytuje také odborné poradenství zdarma.

Provozovatel

Dastech s.r.o., výhradní zastoupení
U kapličky 6
Lahošť Teplice 417 25
www.utulnybalkon.cz
redakce@utulnybalkon.cz

Šíření nebo jakékoliv publikování obsahu serveru Utulnýbalkon.CZ je bez písemného souhlasu Dastech s.r.o. zakázáno. Copyright © 2017.

O projektu

Stačí trochu inspirace a zjistíte, jak prakticky lze balkon zařídit.

Nápady čerpáme od výrobců a návrhářů, kteří se zaměřují na balkony.

Podělte se i Vy s ostatními o své nápady.

Spolupracujeme