O projektu

Portál Útulnýbalkon.CZ, to je inspirace pro Váš balkon

Naše bydlení zažívá velký boom. Většina rodinných i panelových domů se pyšní novým vzhledem. Máme zatepleno a nové barevné fasády. Moderní balkony jsou mnohem útulnější než dříve a někdy nabízí i více místa. Nastává čas, abychom zvolnili a užili si příjemného bydlení, které jsme si vybudovali a využili všech možností, které poskytuje.

Stačí trochu inspirace a zjistíte, jak prakticky lze balkon zařídit pro vaši relaxaci. Balkon může být třeba pouhým místem, kde sušíte prádlo. Nebo Vám zde chybí malý praktický stolek na balkon, kde byste si vypili kávu. Balkon je místem, kde budete chtít trávit více svého času.

Zveřejňujeme výrobky a vychytávky speciálně určené na balkony a terasy

Naše rady a inspirace čerpáme od českých a zahraničních výrobců, kteří se zaměřují na nabídku výrobků určených na balkony. Tak jako se stává balkon místem pro městský život, přibývá i nabídky produktů určené na balkony. Populárními jsou například nádoby na pěstování zeleniny, široká nabídka nábytku na balkon, různé sklopné stolky na balkon a závěsné květináče. S led technologií přichází i řada zajímavého osvětlení, které navodí tu správnou romantickou atmosféru a nebo Vás v teplém létě ponoří do příjemného odpočinku.

Spolupracujeme s návrháři a designéry exteriérů a interiérů

Spolupráce se špičkovými odborníky je vždy přínosem. Platí to pro oblast bydlení i balkony. Proto i my se obklopujeme a rádi spolupracujeme s architekty, designéry nebo bytovými návrháři. Přebíráme a publikujeme jejich názory, rady nebo doporučení. Jejich neotřelá řešení či neobvyklá technická provedení, se mohou stát inspirací pro naše čtenáře.

Spolupracujeme s odbornými portály

Náš portál Útulnýbalkon.CZ sdružuje veškeré informace o životě na balkoně nebo terase. Řadíme se tak mezi specializované portály. Pro komplexní názor na řešení bydlení, jsou určené i další odborné portály, s kterými spolupracujeme. Jmenujme například portály zaměřené na panelové domy Okolobytu.cz, SVJ-info.cz, Bydletv panelu.cz nebo Panelovydum.cz.

Zveřejňujeme příspěvky našich čtenářů

Naši čtenáři jsou studnicí praktických návodů a řešení, které se osvědčily, a často nestojí mnoho finančních prostředků. Jejich příspěvky zveřejňujeme, protože mohou být inspirací pro naše čtenáře.

Redakce Útulnýbalkon.CZ

Provozovatel

Dastech s.r.o., výhradní zastoupení
U kapličky 6
Lahošť Teplice 417 25
www.utulnybalkon.cz
redakce@utulnybalkon.cz

Šíření nebo jakékoliv publikování obsahu serveru Utulnýbalkon.CZ je bez písemného souhlasu Dastech s.r.o. zakázáno. Copyright © 2017.

O projektu

Stačí trochu inspirace a zjistíte, jak prakticky lze balkon zařídit.

Nápady čerpáme od výrobců a návrhářů, kteří se zaměřují na balkony.

Podělte se i Vy s ostatními o své nápady.

Spolupracujeme