Bezkonkurenční izolace balkonu

Snadná aplikace

Tekutá guma se vyrábí na vodním základě, a proto lze snadno nanášet pomocí štětce, válečku, aplikačních stříkacích pistolí při teplotě vzduchu od 5°C . Na upravovaný povrch se vytvoří monolitická bezešvá vrstva. Další vlastností systému TEKUTÁ GUMA ALFEMA (TG) spočívá v tom, že jednotlivé vrstvy se vždy homogenizují v jeden celek, i po mnoho let. To umožňuje systému dosáhnout prakticky neomezenou životnost jednoduchým obnovením vrchní vrstvy.


Oblasti použití

Používá se mimo jiné na hydroizolaci podlahy balkonů a teras. Materiál, který potřebujeme izolovat může být různý: betonová podlaha, podlaha z OSB desek, kamenná podlaha nebo různé ocelové konstrukce.

Patentované složení

Základ hydroizolačního systému tekutá guma Alfema – ALF TG500 tvoří jednosložkový materiál vyráběný na základě ojedinělých patentovaných technologií na bázi makromolekulárních polymerů, elastomerů a syntetických živic ve vodní disperzii. Výsledkem je trvale elastický materiál, pružný při vysokých i nízkých teplotách, s extrémní životností, roztažitelností a výbornou přilnavostí k podkladu. Vyznačuje se tvarovou pamětí, je odolný vůči ropným látkám a vysoce stabilní vůči ultrafialovému záření a povětrnostním vlivům.

Jaké tekutá guma Alfema přináší výhody?

Naprostou výhodou je dokonalé zaizolování jakýchkoliv detailů. Co je s jinými systémy nemožné, pracné nebo nákladné s nejistým výsledkem, zvládne TEKUTÁ GUMA ALFEMA.

Jedná se o hydroizolační systém prověřený dlouholetou dobou zkoušení a množstvím referencí. Jeho nespornou výhodou je, že vytváří bezešvou monolitickou hydroizolaci. Materiál lze bez problémů aplikovat na podklady, jako jsou dřevo, beton, plech, OSB deky, železné konstrukce, pozinkované materiály, plast nebo sádrokarton.

Životnost

Systém Tekutá guma Alfema je více než 15 let testovaný, má životnost 35 let.

Produkt zakoupíte ve specializovaném e-shopu Obchodprobydleni.cz

Provozovatel

Dastech s.r.o., výhradní zastoupení
U kapličky 6
Lahošť Teplice 417 25
www.utulnybalkon.cz
redakce@utulnybalkon.cz

Šíření nebo jakékoliv publikování obsahu serveru Utulnýbalkon.CZ je bez písemného souhlasu Dastech s.r.o. zakázáno. Copyright © 2017.

O projektu

Stačí trochu inspirace a zjistíte, jak prakticky lze balkon zařídit.

Nápady čerpáme od výrobců a návrhářů, kteří se zaměřují na balkony.

Podělte se i Vy s ostatními o své nápady.

Spolupracujeme