Přeborník na pěstování zeleniny

Mimořádně objemný, samozavlažovací truhlík pro pěstování zeleniny na balkoně

Rajčata, papriky, cukety nebo dokonce i dýně, lze pěstovat bez jakýchkoliv potíží na balkonu. Pro tento účel je přímo určená novinka od firmy Plastia, kterou je mimořádné objemný truhlík Berberis. Kromě zeleniny v něm můžeme pěstovat i rozmanité druhy ovoce či okrasné keře. Samozavlažovací truhlík Berberis se skládá ze dvou sekcí. Každá pojme 18 l substrátu. Jedná se vyjímatelné koše, které využívají knotový závlahový systém, do kterého se vejde 18 l vody.

V truhlíku lze bez potíží pěstovat i jakékoliv vysoké rostliny, rajčata, slunečnice nebo fazole, které lze podepřít opěrnými tyčemi, které je možné zabudovat do truhlíku.

Berberis je možné označit i jako mobilní záhon díky vestavěným kolečkům, díky kterým jej můžeme pohodlně přesouvat na slunná stanoviště. Zákazníci si mohou vybrat ze třech barevných variant, kterými jsou antracit, čokoláda nebo terakota.

A jak se samozavlažovací truhlík Berberis používá?

Do nádob nasypeme substrát, zvolený podle typu sázené rostliny. Každá plodová zelenina potřebuje bohatou výživu, aby plodila, proto je vhodné doplnit organické hnojivo, které pomáhá rozvoji kořenů a růstu rostliny. Dále je nezbytná zálivka, kterou první dny naléváme na rostliny shora a současně i do závlahového systému, kdy si můžeme vestavěným hladinometrem kontrolovat stav vody. A nic již nebrání tomu, aby se z Vás stal balkonový eko pěstitel.

Produkt zakoupíte ve specializovaném e-shopu Obchodprobydleni.CZ

Provozovatel

Dastech s.r.o., výhradní zastoupení
U kapličky 6
Lahošť Teplice 417 25
www.utulnybalkon.cz
redakce@utulnybalkon.cz

Šíření nebo jakékoliv publikování obsahu serveru Utulnýbalkon.CZ je bez písemného souhlasu Dastech s.r.o. zakázáno. Copyright © 2017.

O projektu

Stačí trochu inspirace a zjistíte, jak prakticky lze balkon zařídit.

Nápady čerpáme od výrobců a návrhářů, kteří se zaměřují na balkony.

Podělte se i Vy s ostatními o své nápady.

Spolupracujeme