Jak pěstovat rajčata na balkoně

Jak pěstovat rajčata na balkoně

Berberis - specialista pro pěstování zeleniny na balkoně

Vody není nikdy dost

Pro pěstování rajčat na balkoně je přímo určená novinka od firmy Plastia, kterou je mimořádné objemný truhlík Berberis. Rajčata a další zeleninu lze pěstovat bez jakýchkoliv potíží na balkonu. Kromě zeleniny v něm můžeme pěstovat i rozmanité druhy ovoce či okrasné keře. Samozavlažovací truhlík Berberis DUO má vyjímatelné koše, které využívají knotový závlahový systém, do kterého se vejde 18 l vody.

Popojeďte za sluníčkem

Samozavlažovací truhlík Berberis je možné označit i jako mobilní záhon díky vestavěným kolečkům, kterým jej můžeme pohodlně přesouvat na slunná stanoviště. Ani v barevném provedení nezůstává pozadu - lze si vybrat ze třech barevných variant, kterými jsou antracit, čokoláda nebo terakota.


Výška rostlin nevadí

V truhlíku lze bez potíží pěstovat i jakékoliv vysoké rostliny, rajčata, slunečnice nebo fazole, které lze podepřít opěrnými tyčemi, které je možné zabudovat do truhlíku.Jak tedy pěstovat rajčata na balkoně v Beberis ?

Do nádob nasypeme substrát, zvolený podle typu sázené rostliny. Každá plodová zelenina potřebuje bohatou výživu, aby plodila, proto je vhodné doplnit organické hnojivo, které pomáhá rozvoji kořenů a růstu rostliny. Dále je nezbytná zálivka, kterou první dny naléváme na rostliny shora a současně i do závlahového systému, kdy si můžeme vestavěným hladinometrem kontrolovat stav vody. A nic již nebrání tomu, aby se z Vás stal balkonový eko pěstitel.

Produkt zakoupíte v Obchoduprobydleni.CZDatum zvěřejnění 19.02.17

Provozovatel

Dastech s.r.o., výhradní zastoupení
U kapličky 6
Lahošť Teplice 417 25
www.utulnybalkon.cz
redakce@utulnybalkon.cz

Šíření nebo jakékoliv publikování obsahu serveru Utulnýbalkon.CZ je bez písemného souhlasu Dastech s.r.o. zakázáno. Copyright © 2017.

O projektu

Stačí trochu inspirace a zjistíte, jak prakticky lze balkon zařídit.

Nápady čerpáme od výrobců a návrhářů, kteří se zaměřují na balkony.

Podělte se i Vy s ostatními o své nápady.

Spolupracujeme