Zelená oáza na zdi Vašeho balkonu

Štítky

  • treláže
  • mříže a treláže
  • treláže na balkon
  • treláže na terasu
Reklamní sdělení


Generální partner


Zelená oáza na zdi Vašeho balkonu

Treláže pro pnoucí rostliny na Vašem balkoně

Treláže slouží k vytvoření opory pro popínavé rostliny na zdi balkonu nebo terasy. Výrobce Dastech přichází s inovací - Treláže GWI, kdy jednotlivé díly treláže lze snadno ukotvit na zeď a mezi nimi natáhnout nerezový drát. Každým kotevním prvkem mohou procházet tři dráty. Proto je možné vést dráty svisle, vodorovně anebo úhlopříčně. Přitom záleží na Vaší představě, jak velkou mříž si vytvoříte a jaký tvar treláže zvolíte.

Treláže na zdech balkonů a teras lze je namontovat kamkoliv, kde si chceme umístit popínavé rostliny, zlepšit vzhled zdi nebo vytvořit zajímavou atmosféru zdi balkonu pomocí rostlin, jako jsou růže, plamének, zimolez anebo dokonce i některých druhů ovoce či zeleniny. Pnoucí rostliny, mimo kousku krásné přírody, přirozeně izolují zdi balkonu a zabraňují pronikání vody na fasádu. V dešti listy popínavých rostlin fungují jako došky a voda po nich perfektně stéká.

Treláž GWI (green wall inox), která je zajímavým designovým prvkem na moderním balkonu či terase je vyrobená podle požadavků zákazníků, a tím hlavním požadavkem je snadná montáž. Výrobek Treláže GWI používá na rozdíl od lankových systémů nerezový drát, s kterým se snadno manipuluje, dobře se krátí, netřepí se a není ani nutné používat žádné speciální nářadí. Je možné jej snadno ucvaknout štípačkami. Lze ho dokonce i určitým způsobem vytvarovat do oblouku.

Nerezový materiál zajišťuje neomezenou životnost a je vnímán jako technický designový prvek moderního balkonu.

A nakonec, pojďme se podívat jak probíhá montáž:

Datum zvěřejnění 01.03.17

Provozovatel

Dastech s.r.o., výhradní zastoupení
U kapličky 6
Lahošť Teplice 417 25
www.utulnybalkon.cz
redakce@utulnybalkon.cz

Šíření nebo jakékoliv publikování obsahu serveru Utulnýbalkon.CZ je bez písemného souhlasu Dastech s.r.o. zakázáno. Copyright © 2017.

O projektu

Stačí trochu inspirace a zjistíte, jak prakticky lze balkon zařídit.

Nápady čerpáme od výrobců a návrhářů, kteří se zaměřují na balkony.

Podělte se i Vy s ostatními o své nápady.

Spolupracujeme