Malý pomocník s velkými ambicemi

Malý pomocník s velkými ambicemi

V záplavě nábytku různých stylů a barev vyčnívá novinka v nábytku na balkon - odkládací stolky ASIST. Jsou velmi praktické a budou Vám skvěle sloužit při Vaší párty, posezení nebo odpoledním čaji.

Odkládací stolek ASIST je pojmenován podle toho, že Vám opravdu bude asistovat a to zejména na balkoně, kde je pořád zoufale málo místa. Svou výškou nabídne pracovní plochu pro odložení konvice s čajem, chlebíčků nachystaných na setkání s přáteli nebo jen na odložení knihy, kterou máte právě rozečtenou. S jeho asistencí bude Váš odpočinek na balkonu mnohem příjemnější. ASIST se změní na servírovací stolek, místo pro odložení přesazovaných kytiček, přístavbový stolek, když je málo místa nebo na něj odložíte jen tak cokoliv, co je třeba mít po ruce. Odkládací stolky ASIST jsou opatřeny patentovanými kolečky pro snadnou manipulaci. Lehce stolek na jedné straně přizvednete a ve chvíli jej máte opět tam, kde ho je nejvíce potřeba.

Produkt Odkládací stolky zakoupíte v Obchodprobydleni.CZ

Datum zvěřejnění 03.03.17

Provozovatel

Dastech s.r.o., výhradní zastoupení
U kapličky 6
Lahošť Teplice 417 25
www.utulnybalkon.cz
redakce@utulnybalkon.cz

Šíření nebo jakékoliv publikování obsahu serveru Utulnýbalkon.CZ je bez písemného souhlasu Dastech s.r.o. zakázáno. Copyright © 2017.

O projektu

Stačí trochu inspirace a zjistíte, jak prakticky lze balkon zařídit.

Nápady čerpáme od výrobců a návrhářů, kteří se zaměřují na balkony.

Podělte se i Vy s ostatními o své nápady.

Spolupracujeme