Výkonný pracant na balkony a terasy

Výkonný pracant na balkony a terasy

Velký pomocník na podlahu terasy

GLORIA doplňuje řadu svých úžasných výrobků o elektrický multifunkční kartáč MultiBrush.

Přístroj, poháněný elektrickým motorem, má dvojí inovativní funkci. Může sloužit jak pro čištění podlah balkónů a teras, tak pro čištění spár. Gloria Multibrush se skládá z motorové jednotky, na kterou může být snadno a pohodlně připojen nylonový válec kartáče na čištění kamenných a dřevěných povrchů nebo drátěný kartáč pro čištění spár. Snadná výměna kartáčů se provádí pomocí zajišťovací spony pouhým stisknutím tlačítka bez použití nářadí.

Nylonový válec kartáče o šířce 165 mm je robustní, ale šetrný k dlážděným povrchům, takže nedochází k poškrábání nebo poškození kamenných a dřevěných materiálů. Ochranný kryt motoru umožňuje rovněž roztírání čistících prostředků. Multifunkční kartáč Multibrush Gloria bez námahy odstraňuje klíčící plevel a mech ve spárách zámkové dlažby a terasových prken. Štětce kartáče ve tvaru V umožňují pracovat do hloubky a přesně podél spáry. Vysoká jakost multifunkčního kartáče Gloria byla potvrzena mj. nezávislým testem časopisu Selbst in der mann.

Podívejte se, jak se mu daří zatočit se špínou na podlaze terasy ve videu na YouTube

Produkt Multufinkční kartáč Gloria zakoupíte v e-shopu Obchodprobydleni.cz

Datum zvěřejnění 18.03.17

Provozovatel

Dastech s.r.o., výhradní zastoupení
U kapličky 6
Lahošť Teplice 417 25
www.utulnybalkon.cz
redakce@utulnybalkon.cz

Šíření nebo jakékoliv publikování obsahu serveru Utulnýbalkon.CZ je bez písemného souhlasu Dastech s.r.o. zakázáno. Copyright © 2017.

O projektu

Stačí trochu inspirace a zjistíte, jak prakticky lze balkon zařídit.

Nápady čerpáme od výrobců a návrhářů, kteří se zaměřují na balkony.

Podělte se i Vy s ostatními o své nápady.

Spolupracujeme