Svítící terasová prkna Terralumin

Svítící terasová prkna Terralumin

Světelný paprsek na Vaší terase

Světelná technologie nachází široké uplatnění v bydlení. Světlo vytváří zajímavé efekty, pomocí kterých můžeme zútulnit prostor nebo nasvítit místa, která potřebujeme zdůraznit. Novinkou jsou svítící terasová prkna TerraLumin, prostřednictvím kterých si vytvoříte nezapomenutelnou atmosféru na vaší terase. Většina moderních technologií patří mezi energeticky úsporné, provoz svítících terasových prken TerraLumin funguje dokonce zcela zdarma. Stačí nízká intenzita denního světla k tomu, aby se nabil svítící proužek, jehož mírné záření vydrží svítit až 12 hodin.

Unikátní spojení světla a barev

Svítící terasová prkna TerraLumin jsou dodávána s modrým svítícím proužkem. Je možné, ale volit i z dalších barev, kterými jsou červená, žlutá nebo zelená. Prostřednictvím nich si můžete vytvořit třeba i vlastní světelnou terapii na terase. Chladné odstíny, mezi které patří modrá nebo zelená přináší zklidňující efekt. Naopak teplé barvy červená nebo žlutá vás posílí a revitalizují.

Svítící terasová prkna TerraLumin jsou vyrobená ze sibiřského modřínu, který obsahuje vysoký podíl pryskyřice. Jedná se o trvanlivé dřevo s velmi dlouhou životností. Spolu se svítícím proužkem vám může dělat radost až 15 let. Je dodáván bez povrchové úpravy s protiskluzovým vroubkováním. Jeho výraznou kresbu podpoří olej určený na terasový nábytek nebo terasové podlahy, který zajistí rovněž jeho ochranu proti plísním a škůdcům.

Svítící terasová prkna TerraLumin jsou efektním doplňkem vašeho bydlení. Jejich provoz je zdravotně nezávadný.

Výrobek zakoupíte v Obchodprobydleni.cz.

Datum zvěřejnění 13.04.17

Provozovatel

Dastech s.r.o., výhradní zastoupení
U kapličky 6
Lahošť Teplice 417 25
www.utulnybalkon.cz
redakce@utulnybalkon.cz

Šíření nebo jakékoliv publikování obsahu serveru Utulnýbalkon.CZ je bez písemného souhlasu Dastech s.r.o. zakázáno. Copyright © 2017.

O projektu

Stačí trochu inspirace a zjistíte, jak prakticky lze balkon zařídit.

Nápady čerpáme od výrobců a návrhářů, kteří se zaměřují na balkony.

Podělte se i Vy s ostatními o své nápady.

Spolupracujeme