Praktické úložné boxy na balkon

Praktické úložné boxy na balkon

Praktické úložné boxy na balkon

Úložných prostor není nikdy dost. Pro rozšíření místa pro uschování předmětů, lze směle využít balkon nebo terasu. Stačí si pořídit praktický úložný box na balkon Biohort, který uchová bezpečně předměty i v období zimních měsíců. Úložný box na terasu Biohort může dobře sloužit k ukládání zahradního nářadí, grilu, polstrů na zahradní nábytek nebo třeba hraček. Díky kvalitnímu materiálu, kterým je žárově pozinkovaný ocelový plech, který je opatřený polyamidovým vypalovacím lakem a zavírání nehrozí, že by se uskladněné předměty znehodnotily v období nepříznivého počasí. Není třeba jej proto každoročně natírat. Šrouby a panty jsou vyrobené z ušlechtilé oceli. Úložný box na terasu, je díky tomu naprosto bezúdržbový. Výrobce doporučuje pouze každý rok ošetřit panty a zámek mazivy pro tento účel určené.

Úložné boxy na terasu Biohort jsou dostupné celkem ve čtyřech velikostech a pěti barevných variantách. Úložný box na terasu má velmi stabilní provedení, tlaková plynová pružina zajišťuje komfortní otevírání, zabezpečen je cylindrickou vložkou s otočným knoflíkem, má neviditelné integrované větrání a šrouby z ušlechtilé oceli. Úložný box na balkon FreizeitBox, je nabízený ve čtyřech velikostech a pěti barevných variantách, kterými jsou: bílá, stříbrná metalíza, šedý křemen metalíza, tmavě šedá metalíza a tmavě zelená. Veškeré úložné boxy na balkon Biohort jsou dodávaný v široké výbavě, která usnadňuje práci a pomáhá udržet pořádek. Zákazník si ale ještě může doplnit příslušenství, které vyhovuje jeho potřebám. Plynová tlaková pružina, zajišťuje komfortní otevírání víka. Samozřejmostí je cylindrická vložka s otočným knoflíkem a víko boxu vyrobené ve zvlášť pevném provedení. Možnost zamykání zabrání přístupu nežádoucích osob a ochrání majetek. Dodáváno včetně rezervního klíče. Praktická je síť na víko určená pro uložení drobných předmětů a sportovního náčiní. Ta může být snadno připevněná na vnitřní stranu víka.

Úložné boxy na terasu velké, disponují takovým prostorem, že mohou být fixovány dvě sítě vedle sebe. K tomu lze dodat i závěsný koš, který se položí na rám, aby vzniklo další praktické úložné místo. Koš je vyrobený z černé polyesterové tkaniny nabízí dostatek místa pro uschování předmětů do váhy až 10 kg.

Produkty rakouské firmy Biohort zakoupíte v e-shopu Obchodprobydleni.cz

Datum zvěřejnění 21.03.17

Provozovatel

Dastech s.r.o., výhradní zastoupení
U kapličky 6
Lahošť Teplice 417 25
www.utulnybalkon.cz
redakce@utulnybalkon.cz

Šíření nebo jakékoliv publikování obsahu serveru Utulnýbalkon.CZ je bez písemného souhlasu Dastech s.r.o. zakázáno. Copyright © 2017.

O projektu

Stačí trochu inspirace a zjistíte, jak prakticky lze balkon zařídit.

Nápady čerpáme od výrobců a návrhářů, kteří se zaměřují na balkony.

Podělte se i Vy s ostatními o své nápady.

Spolupracujeme