Hydroizolace pod dřevěné dlaždice

Minulý rok v létě jsme se pustili s manželkou do rekonstrukce balkonu našeho rodinného domu. Stará dlažba na balkoně dosloužila, a tak bylo se rozhodnout pro nový vzhled. Kamarádi pomohli, stará dlažba šla dolů. Prostudovali jsme na internetu různá doporučení a řešení, až nás nakonec zaujalo řešení pomocí tekuté gumy Alfema.


Tento nátěr by se měl postarat o dokonalou hydroizolaci podlahy našeho balkonu. Na tekutou gumu výrobce doporučuje nalepit dlažbu, položit terasová prkna, položit dřevěné dlaždice nebo umělý trávník. My jsme s paní dali přednost dřevěným dlaždicím.

S tekutou izolací Alfema se pracovalo velmi dobře. Odborný e- shop Obchodprobydleni.cz nám doporučil množství k naší ploše balkonu, materiál nám doručil až domů a tak jsme se dali do nátěru. Tekutou gumu jsme roztírali válečkem na barvu a s nátěrem podlahy balkonu jsme ošetřili i boční zdi do výšky 15 cm. Po dvou dnech jsme položili dřevěné dlaždice na balkon a když už jsme byli v tom, začali jsme vymýšlet co si pořídíme za nový nábytek na náš nový balkon.

Výrobek Alfema je kvalitní hydroizolační řešení podlahy na terasy a balkony. Mohu jen doporučit.

B.E. Teplice 6.9.2016

Archiv

Poslední příspěvky

Hydroizolace pod dřevěné dlaždice

Pan B.E. z Teplic nám zaslal svůj tip na řešení…

Reklamní sdělení

Provozovatel

Dastech s.r.o., výhradní zastoupení
U kapličky 6
Lahošť Teplice 417 25
www.utulnybalkon.cz
redakce@utulnybalkon.cz

Šíření nebo jakékoliv publikování obsahu serveru Utulnýbalkon.CZ je bez písemného souhlasu Dastech s.r.o. zakázáno. Copyright © 2017.

O projektu

Stačí trochu inspirace a zjistíte, jak prakticky lze balkon zařídit.

Nápady čerpáme od výrobců a návrhářů, kteří se zaměřují na balkony.

Podělte se i Vy s ostatními o své nápady.

Spolupracujeme